29.9 C
تهران
پنجشنبه, ۲۴. خرداد , ۱۴۰۳

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تروریستی بود و هست!

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تروریستی بود و هست

جمهوری اسلامی فرزند خلف سازمان تروریستی «فداییان اسلام» است. در انقلاب ارتجاعی ۵۷ مجموعه‌ای از تشکیلات فرقه‌ای که عناوین جعلی مانند «ملّی» و «آزادی» را نیز یدک می‌کشیدند در همکاری با اسلام‌گرایان تروریست، حکومت پهلوی را با پشتیبانی کشورهای غربی سرنگون کردند. نظام مذهبی تازه تأسیس و رهبرش به‌اندازه‌ای واپس‌مانده بودند که در مقایسه با خود، امثال «نهضت آزادی» و «جبهه ملی» را به‌غلط «لیبرال» می‌نامیدند و در کنار آن، چپ سنتی وابسته به اتحاد شوروی و همچنین گروه‌های تروریستی مذهبی و غیرمذهبی نیز که به دنبال الگوهای چریکی بودند، هم‌صدا با ارتجاع سیاه، «لیبرال» را چون دشنام به کار می‌بردند.

با جمهوری اسلامی، تروریست‌های اسلام‌گرا به قدرت دولتی دست یافتند تا کشوری استراتژیک و ثروتمند مانند ایران را به پایگاه صدور انقلاب و ایدئولوژی خود تبدیل کنند. هدفی که خمینی و دیگر زمامداران جمهوری اسلامی هرگز آن را پنهان نکردند.

الاهه بقراط
الاهه بقراط

حکومت تروریست‌های فرقه‌ای و مذهبی طبیعتاً به ارتش منظم و متعارف آن‌هم از نوع ارتش شاهنشاهی هرگز نمی‌توانست اعتماد کند حتا پس‌ازآنکه سران آن را اعدام و سربه‌نیست کرد و یا فراری داد. پس برای محافظت از نظام و رسیدن به اهداف ایدئولوژیک خود، به تروریست‌هایی نیاز داشت که بویی از «شاهنشاهی» نبرده باشند و با همان اراذل‌واوباش کمیته‌‌‌های انقلاب و حزب‌اللهی‌ها، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را بنیان گذاشت.

«سپاه پاسداران» عیناً ترجمه‌ی عبارت آلمانیست که مخفف آن «اس اس» (شوتزاشتافل Schutzstaffel) است. «اس‌اس» نیز عین سپاه پاسداران یک تشکیلات شبه‌نظامی- امنیتی نازی‌ها بود که البته سال‌ها پیش از به قدرت رسیدن هیتلر و حزبش تأسیس‌شده بود و در طول رژیم هیتلری همان نقش سپاه پاسداران را در سرکوب مخالفان و حفاظت از حکومت فاشیست نازی‌ها ایفا می‌کرد. این تشکیلات با سرنگونی حکومت هیتلر برای همیشه به تاریخ سپرده شد و فرماندهان و اعضای جنایتکارش تحت پیگرد قانونی قرار گرفتند.

تروریست‌های سپاه پاسداران که بسیاری از آن‌ها در دوره‌های مختلف ازجمله اکنون بر کرسی‌های مجلس و دولت و قوه قضاییه تکیه زده‌اند، علاوه بر سرکوب مردم ایران، در منطقه و غرب و آمریکای لاتین هم‌دست به ترور زده‌اند. این را هم خودشان و هم دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی غرب بهتر از همه می‌دانند. از همین رو دست‌کم این بهانه که تردید اروپا در تروریستی نامیدن سپاه پاسداران به دلیل تهدیدهای انتقام‌جویانه آن است، منطقی نیست! چراکه با این کار، هم سپاه پاسداران و هم جمهوری اسلامی با محدودیت‌های ارتباطی و مالی به‌شدت تضعیف می‌شوند و همین به تشدید اختلافات درونی و ریزش نظام دامن خواهد زد! حمله موشکی عمدی به پرواز ۷۵۲ بجای خود!

حال گذشته از اینکه تصمیم شورای وزرای خارجه اتحادیه اروپا درباره تروریستی اعلام کردن سپاه پاسداران چه باشد، وقتی یک عده که گویا از سال ۹۶ هنوز شعار «اصلاح‌طلب اصولگرا دیگه تمومه ماجرا» را نشنیده‌اند، بعد از ۴۳ سال جنایت آشکار و در کشاکش  انقلاب آزادیخواهی مردم ایران، در حمایت از این تشکیلات تروریستی و استمرار جمهوری اسلامی بیانیه می‌دهند، چه می‌توان گفت جز یادآوری سرنوشت «سپاه پاسداران» جمهوری آلمان هیتلری؟!

کیهان لندن شماره ۳۹۸

 

پست‌های مرتبط

بیشترین خوشبختی‌ها برای بیشترین مردم

این سایت برای ارائه بهتر خدمات به کاربران خود ، از کوکی‌ها استفاده می‌کند.
This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish
قبول اطلاعات بیشتر