28.9 C
تهران
جمعه, ۱. تیر , ۱۴۰۳

ما آغوشمان به روی کسانی که جبهه دشمنان ملت را ترک می‌کنند و به ملت می‌پیوندند گشوده است

شاهزاده رضا پهلوی

هم‌میهنانم،

اعتراضات و اعتصابات فزاینده شما در این روزها برای دستیابی به ابتدایی‌ترین نیازها و حقوقتان، جلوه‌ای دیگر از همبستگی ملی‌ بی‌سابقه‌ای است که در نافرمانی مدنی بزرگ روز ۲۸ خرداد از خود نشان دادید.

این همبستگی ملی را ما امروز در اعتصاب شجاعانه کارگران پالایشگاه‌ها و نیروگاه‌ها می‌بینیم؛ در اعتراضات مستمر کشاورزان و دامداران و بازنشستگان؛ و در تجمعات اعتراضی و فریادهای شبانه‌ی مردمی که می‌خواهند شهروند باشند نه برده و رعیت خامنه‌ای و به‌درستی علیه او و رژیم بی‌کفایتش شعار می‌دهند.

هدف، روشن و راه پیش رو روشن‌تر است: اعتصاب، اعتراض و بایکوت و عدم همکاری با جمهوری اسلامی. در این مسیر ما با یکدیگر مهربانیم و متحد؛ و آغوشمان به روی کسانی که جبهه دشمنان ملت را ترک می‌کنند و به ملت می‌پیوندند گشوده است.

در جبهه ایران برخلاف جبهه جمهوری اسلامی، همه ملت ایران با هر دین و مذهب و باور و از هر زبان و قومی جای دارند. ما برای باز‌پس‌گیری کشورمان از ضحاکیان، باید صفوف خود را مستحکم‌تر، نظم و انضباط در میدان مبارزه را بیشتر، فریاد خود را رساتر و اراده خود را قوی‌تر کنیم. در مقابل تفرقه‌انگیزان هوشیار باشیم و ایران متحد را نه‌فقط در کلام و زبان، بلکه در عمل به نمایش بگذاریم. این اتحاد و همبستگی رمز پیروزی جنبش بزرگ و بر حق ماست.

من با تکیه‌بر تمدن کهن و بزرگمان و باایمان به آینده‌ای بهتر و روشن‌ برای هر ایرانی تا پیروزی نهایی بر رژیم غاصب و بازگشت عظمت ایران همراه شما خواهم بود. باور دارم که به‌زودی جهان صحنه فروریختن قلعه ستم جمهوری اسلامی را خواهد دید.

پاینده ایران

رضا پهلوی

پست‌های مرتبط

بیشترین خوشبختی‌ها برای بیشترین مردم

این سایت برای ارائه بهتر خدمات به کاربران خود ، از کوکی‌ها استفاده می‌کند.
This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish
قبول اطلاعات بیشتر